Скипидарні ванни

Скипидарні ванни живицяОсновним принципом цілющих властивостей скипидарних ван є відновлення капілярного кровообігу.

Скипидарні ванни є природнім екологічним безпечним для людського здоровя (при правильному застосуванні) і високоефективним лікувальним засобом.
Століття тому в розпал епідемії іспанки, туберкульозу, тифу та інших епідемій викликаних першою світовою війною, Шек Август Крог винайшов метод лікування цих інфекційних хвороб через вплив на капіляри за що був удостоєний Нобелівської премії в 1920 році в області медицини і фізіології. Декілька поколінь вчених вдоскональвали геніальний винахід Августа Крога. З’явилося багато рецептів живичного скипидару, який через вплив на стан капілярів очищали організм, омоложували, позбавляли інфекційних захворювань, сприяли розчиненню нездорових паталогічних новоутворень і т.д.

Застовсування скипидарних ванн

Скипидарні ванни схудненняОсобливо широкого використання скипидарні ванни і обгортання набули в часи Другої Світової війни. Їх застосовували для лікування інфекційних захворювань, отруєнь, травм та контузій. Багато представників світової еліти використовують скипидарні ванни для омоложення. Певні рецепти скипидарних ванн застосовауються жінками для безпечного схуднення та покращення стану шкіри.

Як виникає хвороба – виникли спазми, м’язи стають товстішими та жорсткішими, після цього припиняється кровопостачання. Кров переносить корисні речовини, кисень а забирає шлаки. При відсутності активності у м’язах виникає накопичення шлаків при малому постачанню кисню в тканини. Тобто прості фізичні вправи позитивно впливають на здоров’я та гарне самопочуття.

Скипидарні ванни є засобом зовнішнього застосування та діють на організм через шкіру. Шкіра має в собі велику кількість кровоносних та лімфатичних сосудів та капілярів, нервових закінчень, потових та сальних залоз та являється багатофункціональним органом, через шкіру відбувається взаємодія між тілом та навколишнім середовищем.

Дія скипидару

При зовнішньому застосуванні скипидар комплексно впливає на шкіру, надаючи хімічне подразнення нервових закінчень. Основним лікувальним компонентом скипидару є терпеноїдні речовини, зокрема альфа-пінен, що володіє високою проникністю. Також скипидар сприяє виробленню деяких біологічно активних речовин, наприклад гістаміну і вуглекислого газу. При впливі гістаміну відбувається розкриття капілярів, а вуглекислий газ стимулює діяльність дихального центру.
Вхідні до складу скипидару терпентинного надають і знеболюючий ефект, що полегшує перебіг таких захворювань, як люмбаго, артрози, невралгії. Також скипидар використовується і як протизапальний і антисептичний засіб. А завдяки стимулюючому впливу на секрецію, скипидар ефективно справляється з бронхітами.
При регулярному прийомі скипидарних ванн розкриваються дрібні судини, що покращує живлення тканин і виведення токсичних речовин з клітин. Паралельно відбувається активізація функцій нервової, імунної та ендокринної систем. На цьому тлі поліпшується обмін речовин, і нормалізуються практично всі фізіологічні процеси в організмі людини.
У той же час скипидарні ванни не мають подразнюючої дії на слизові оболонки носа і очей. Такий ефект досягається шляхом вторинної термічної обробки скипидару, з якого готують спеціальні концентрати для ванн. При термічній обробці скипидар звільняється від масел і смол, які і володіють дратівливою дією на слизову оболонку.

Показання до застосування скипидарних ванн.

Скипидарні ванни чинять лікувальний вплив майже при всіх видах порушень в організмі людини. Скипидарні ванни допомагають одужати при таких захворюваннях:
1. серцево-судинні порушення (атеросклеротичні зміни, гіпертонічна хвороба, вегето-судинна дистонія,
2. гіпотензія, хвороба Рейно);
3. сечостатеві захворювання (цистит, уретрит, пієлонефрит, гломерулонефрит, простатит, аднексит);
4. хвороби опорно-рухової системи (артрит, артроз, ревматизм, остеохондроз);
5. хвороби печінки і жовчного міхура;
6. хвороби органів дихання;
7. неврологічні захворювання;
8. цукровий діабет;
9. інфекційні захворювання;
10. ожиріння;
11. хвороби органів травлення;
12. шкірні захворювання.